DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Original Spinning

...Kto nemá čas cvičiť má čas byť chorý

ČO JE TO SPINNING?

SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičenie na stacionárnych bicykloch, ktoré spája hudbu, motiváciu a predstavivosť do jedného celku s presne dávkovaným tréningom. Tento originálny cyklistický program ponúka fyzické a psychické prvky športového tréningu ľuďom každého veku a úrovne zdatnosti.
 
PREČO CHODIŤ NA SPINNING?
KONDÍCIA
pre tých, , ktorí si chcú udržať alebo zlepšiť svoji kondíciu jednoduchým a zábavným spôsobom.
Nemusíte byť zrovna vrcholoví športovci, dokonca nemusíte nikdy predtým športovať a napriek tomu môžete zájsť na SPINNING®. Nemusíte sa učiť žiadne zložité pohyby. Budete nenásilným spôsobom pracovať na svojej fyzičke a zároveň prečistíte svoji myseľ - i keď máte šesťdesiat, alebo máte 130 kíl.
 
POSTAVA
pre tých, ktorí sa chcú starať o svoju postavu
SPINNING® je ideálny prostriedok k schudnutiu. Pri jednej 45 minútovej lekcii priemerne spálite 400 až 600 KCal, čo je 12-krát viac ako pri aerobiku, bez toho, aby ste zaťažili svoje kĺby. Pravidelný SPINNING® tréning Vám pomôže účinne tvarovať a spevňovať Vašu postavu. Získate pevný zadok a štíhle nohy.
TRÉNINK
Pre športovcov
SPINNING® program umožňuje špecializovanú prípravu pre všetky druhy športov. S pomocou merača tepnovej frekvencie možno simulovať konkrétnu tréningovú záťaž - vytrvalosť, rýchlosť, výbušnosť i intervalový tréning. Pre svoju vysokú účinnosť je SPINNING® bežne používaný k zlepšeniu kondície hráčov NHL.
 
RADY NA PRVÚ LEKCIU:
Pokiaľ idete na SPINNING po prvý krát nezabudnite na :
 
• Športové oblečenie zo savého materiálu
• Športovú obuv s pevnou podrážkou
• Dve pollitrové fľaše s vodou / možnosť zakúpiť v Centre /
• Uterák
 
Na lekciu príď 15 minút pred jej začiatkom, aby si sa stihol preobliecť a nastaviť SPINNER!!!
 
Lekciu SPINNING programu zvládne úplne každý – záťaž si určuje každý sám